• Oferta pracy w Miejskim Przedszkolu nr 1

• Zapraszamy do współpracy od 01.09.2024 r. absolwentów studiów na kierunku wychowanie przedszkolne lub nauczycieli posiadających kwalifikacje do pracy w przedszkolu.

Oferujemy wsparcie w rozwoju zawodowym, bardzo dobre warunki pracy, nowoczesną bazę do pracy z dziećmi, pomoc specjalistów w diagnozie i opiece nad dziećmi.

Zainteresowane osoby prosimy o kontakt telefoniczny: 32 335 27 35 lub przesłanie CV na adres: zsp3@knurow.edu.pl

• ZAPISY NA DYŻUR WAKACYJNY W MP1

• Informujemy, że w sierpniu 2024r. nastąpi przerwa wakacyjna w pracy Miejskiego Przedszkola nr 1 w Knurowie.

W lipcu przedszkole będzie sprawowało opiekę w formie dyżuru wakacyjnego.

Zapisy dzieci uczęszczających do naszego przedszkola na dyżur wakacyjny (LIPIEC 2024r.) będą przyjmowane w sekretariacie przedszkola w terminie: 6-17.05.2024 r.

Dyżurem wakacyjnym mogą zostać objęte dzieci obojga pracujących rodziców lub samotnie

wychowującego i pracującego rodzica.

Prosimy o przemyślenie swoich decyzji, by nie blokować miejsca potrzebującym.

Zapisy na dyżur lipcowy dla dzieci spoza naszego przedszkola (MP2,MP12) w miarę wolnych miejsc odbywać się będą w terminie: 20-29.05.2024 r.

W tym samym terminie pracujący rodzice dzieci z naszego przedszkola mogą składać zapisy na dyżur
          wakacyjny w sierpniu 2024r. do MP2 lub MP12. Jednocześnie informujemy, ze podczas dyżurów
          wakacyjnych dzieci będą przebywały w grupach mieszanych, także z wychowankami innych przedszkoli.

Rodzice chcący zapisać dzieci na dyżur w innych placówkach pobierają wniosek bezpośrednio ze stron
          ww. przedszkoli.

wniosek_dla_rodzica__na_dyzur_wakacyjny.docx

• Zaproszenie na warsztaty w MP1

• Drodzy Rodzice!

Zapraszamy wszystkich z Państwa, którzy mierzą się z trudnościami z jedzeniem swoich dzieci na spotkanie, które odbędzie się 25 kwietnia (w czwartek) o godzinie 15:00 w Miejskim Przedszkolu nr 1, w sali grupy Świetliki (na pierwszym piętrze).

Wszystkich rodziców naszych przedszkolaków - obecnych i przyszłych - którzy czują chęć wzięcia udziału w spotkaniu prosimy o zapisywanie się u wychowawców grup lub telefonicznie w sekretariacie ( 32/235-27-58).