• ŻYCZENIA WAKACYJNE

• Uwaga Rodzice dzieci z grup Rybki, Sowy i Gwiazdki! Prosimy o zwrot kart mobiPortal do 30.06.2023r. Dzieci, które będą uczęszczać do przedszkola w sierpniu do 30.08.2023r.

Przypominamy, ze 15.07.2023 upłynie termin opłaty za przedszkole za miesiąc czerwiec.

Informacje o kwotach zapłaty znajdują się na indywidualnych kontach systemu mobiportal.( dostępne w lipcu).

UDANYCH WAKACJI!

• Nasze przedszkole w roku szkolnym 2022/2023 realizowało Ogólnopolski Projekt Edukacyjny „Gramy Zmysłami”. Koordynatorem programu była pani Magdalena Bojda.

• Głównym celem projektu jest innowacyjne i kreatywne podejście do tematyki rozwijania zmysłów u dzieci. Tworzenie przez nauczycieli odpowiednich warunków do poznawania świata wieloma zmysłami oraz budowania wiedzy na temat integracji sensorycznej.

Cele szczegółowe:

Poszerzanie i wzbogacanie wiedzy na temat integracji sensorycznej i zmysłów;

Wielozmysłowe postrzeganie świata przez dzieci;

Rozbudzenie kreatywności w realizacji zadań;

Stymulowanie wszystkich zmysłów w trakcie zabaw i sytuacji

edukacyjnych;

Tworzenie warunków do kształtowania przez dzieci świadomości własnego

ciała;