• ROZPOCZĘCIE ROKU SZKOLNEGO W MSP6

• 4 września serdecznie zapraszamy uczniów na uroczyste rozpoczęcie roku szkolnego 2023/2024 w MSP6 zgodnie z poniższym planem

Wariant A (BEZ OPADÓW DESZCZU)

godz. 9:00 uroczyste otwarcie roku szkolnego na boisku szkolnym dla klas II - VIII;

godz. 11:00 uroczyste otwarcie roku szkolnego dla klas I w sali gimnastycznej w budynku szkoły.

Wariant B (OPADY DESZCZU)

godz. 9:00 spotkanie uczniów klas II - VIII z wychowawcami w salach lekcyjnych;

godz. 10:30 uroczyste otwarcie roku szkolnego dla klas I w sali gimnastycznej w budynku szkoły.

Dyrekcja ZSP3 w Knurowie

• Instrukcja logowania do dziennika elektronicznego Vulcan

• Szanowni Rodzice, Drodzy Uczniowie,

Z dniem 1 września przechodzimy na dziennik Vulcan. Poniżej zamieszczamy materiały, które pomogą zalogować się do dziennika. Jest to film jak po raz pierwszy to zrobić oraz instrukcja jak uzyskać dostęp za pomocą aplikacji mobilnej i jakie funkcje mamy do dyspozycji.

Prosimy zwrócić uwagę, aby konto rodzica nie było jednocześnie kontem Waszego dziecka. Dzieci mają możliwość utworzenia konta ucznia za pomocą swojego szkolnego adresu e-mail. Rodzice logują się za pomocą adresów mailowych, które podali wychowawcom na ostatnich zebraniach.

W razie problemów prosimy skorzystać ze wsparcia technicznego firmy Vulcan lub kontaktować się z  administratorem dziennika Vulcan, panem Mariuszem Baronem (mariusz.baron@zsp3.knurow.edu.pl).  W przypadku zapomnienia hasła do konta szkolnego Google, prosimy uczniów klas 3-8 o osobiste zgłoszenie się do pani Katarzyny Rakowicz (sala 39)  z przygotowanym hasłem - zmienimy je na miejscu (hasło musi mieć minimum 8 znaków w tym małe i wielkie litery oraz znaki specjalne).

Dane do logowania do kont szkolnych uczniów klas 1-2 zostaną podane rodzicom na najbliższych zebraniach.

Bezpośredni link do e-dziennika - eduone.pl/knurow

Dostęp do e-dziennika jest możliwy poprzez stronę ZSP3, na dole strony głównej musimy odnaleźć i kliknąć kafelek z napisem Dziennik Vulcan.

Електронний журнал для батьків та учнів.

• ROZPOCZĘCIE ROKU SZKOLNEGO W MP1

• Informujemy, że rozpoczęcie roku szkolnego 2023/2024 w przedszkolu odbędzie się 01.09.2023r.

Od 30.08 w godzinach od 8.00-15.00 zapraszamy do sekretariatu przedszkola po odbiór kart Mobi Portal.

Nie możemy się doczekać! CZEKAMY NA WAS!