• ZSP3 dołącza do akcji dla Małych Bohaterów Onkologicznych organizowanej przez Stowarzyszenie Kolorowe damy - Daj Coś Kolorowego!

• Niezmiennie od kilku lat wspieramy akcje charytatywne podejmowane przez Stowarzyszenie Kolorowe Damy

Po raz kolejny chcemy pomóc małym, dzielnym bohaterom z oddziałów onkologicznych. Zbieramy tylko nowe rzeczy: zabawki, gry, kredki, mazaki, kolorowanki, wycinanki, bloki.

Zachęcamy do wsparcia akcji! Wszystkie dary prosimy zostawiać w wyznaczonym miejscu w holu przedszkola, a w szkole dostarczyć do wychowawców.

Zbiórka trwa do 26 maja.

Zapraszamy do udziału w akcji - razem możemy wiele!

• WYNIKI KONKURSU FOTOGRAFICZNEGO „MOJA ZDROWA PRZEKĄSKA”

• W minionym czasie w naszym przedszkolu odbył się konkurs fotograficzny pt. „Moja zdrowa przekąska”. Udział w konkursie wzięło 24 przedszkolaków! Wszystkie prace konkursowe wyglądały smakowicie, były twórcze i zdrowe!

Jury, które dokonało oceny prac miało bardzo trudne zadanie, ponieważ każda z prac zachwycała pomysłowością! Wszyscy uczestnicy konkursu otrzymali pamiątkowe dyplomy oraz nagrody.

Wystawę prac można zobaczyć w holu naszego przedszkola. Mamy nadzieję, że będzie ona inspiracją do wspólnego gotowania w domu i wykonania konkursowych potraw.

Oragnizatorami konkursu były Monika Mazur oraz Ewa Lebiodzik. Dziękujemy Radzie Rodziców MP1 za zakup drobnych upominków.

DZIĘKUJEMY ZA UDZIAŁ!