• Świetlica szkolna

• Świetlica szkolna działa od poniedziałku do piątku w godzinach 6:45-16:00. Prowadzone w świetlicy zajęcia dają dzieciom możliwość czynnego wypoczynku i rozwijania swoich zainteresowań, a także wyrównywania braków wiedzy w nauce.

Uczniowie odrabiają zadania domowe, doskonalą liczenie i czytanie, wyrównują braki wiedzy korzystając z pomocy koleżeńskiej lub indywidualnej pomocy wychowawcy. Wyrabiają w sobie poczucie odpowiedzialności za wygląd najbliższego otoczenia, poszanowania własności osobistej oraz mienia szkolnego.

W czasie zajęć plastyczno-technicznych i teatralnych, dzieci rozwijają swoje umiejętności i zdolności - przygotowują przedstawienia, wykonują prace plastyczne, które zdobią świetlicę i biorą udział w konkursach.

Dzieci mają również okazję do wspólnej zabawy z rówieśnikami, nawiązanie nowych znajomości i przyjaźni.

• Dokumentacja świetlicy szkolnej

• Stołówka szkolna

• Stołówka szkolna działa obok świetlicy szkolnej. Posiłki wydawane są na przerwach o 11:30 oraz  o 12:35. Cena obiadu wynosi 11 zł.  Wpłat za obiady dokonujecie Państwo bezpośrednio na konto. Pracownicy szkoły nie przyjmują wpłat za obiady.

Dane do przelewu:
        • odbiorca: FHU "U Marysi" s.c.  ul. Jedności Narodowej 5, 44-194 Knurów
        • nr konta: 23 1240 4302 1111 0000 5268 5246
        • tytułem: NUMER SZKOŁY, nazwisko i imię dziecka; klasa; płatność za miesiąc .....

Uwaga
        • Prosimy o uiszczanie opłaty za obiady przelewem za dany miesiąc do 20-go każdego miesiąca. Zaległość w płatnościach będzie skutkowała wstrzymaniem wydawania obiadów  dla dziecka w następnym miesiącu.
        • W przypadku planowej nieobecności dziecka w szkole należy zgłosić ten fakt przynajmniej jeden dzień wcześniej (telefonicznie, na numer firmy: 503 693 532).
        • W przypadku nieplanowanej nieobecności ucznia w szkole należy zgłosić ten fakt telefonicznie najpóźniej do godz. 9:00 (numer powyżej).
        • Osoby rezygnujące z obiadów powinny zgłosić ten fakt na 2-3 dni przed rezygnacją lub na koniec miesiąca.
        • Brak informacji o nieobecności dziecka skutkuje naliczeniem opłaty.
      • Talerzyk z racuchami w kształcie misia.
  • 29. - 5. maj

• Po29. 04.
    • Wt30. 04.
    • Śr01. 05.