• Sukces w XVI Wojewódzkim Konkursie Piosenki Religijnej

• 22.04.2024 22:00
      • 17 kwietnia odbył się XVI Wojewódzki Konkurs Piosenki Religijnej "Pieśń niesiemy w darze”.
      • Przesłuchania konkursowe odbyły się w Szkole Podstawowej nr 18 im. Jana Pawła II w Gliwicach.

Naszą szkołę reprezentowały:

• Amelia Bielawska (uczennica przygotowana przez panią Justynę Żyłę),
        • Wiktoria Krzysztof (uczennica przygotowana przez panią Elżbietę Płonkę),
        • duet Julia Ożóg i Anna Dyjak (uczennice przygotowane przez panią Elżbietę Płonkę).

Wszystkie uczestniczki zaprezentowały się wspaniale. Decyzją jurorów Julia Ożóg i Anna Dyjak zajęły 3 miejsce i jeszcze raz wykonają piosenkę podczas gali połączonej z wręczeniem nagród, która odbędzie się 23 maja w Centrum Edukacyjnym im. Jana Pawła II w Gliwicach.

Gratulujemy!