• Aktualności MP1

• DZIEŃ KOBIET

• 09.03.2023 13:29
        • 8 marca to wyjątkowy dzień w roku. Wtedy swoje święto obchodzą wszystkie kobiety, zarówno te duże, jak i te małe.W tym szczególnym dniu wszyscy chłopcy w każdej grupie składali życzenia dziewczynkom i swoim paniom. Nie obyło się bez drobnych upominków i kwiatów. Z twarzy dziewczynek uśmiech nie schodził przez calutki dzień, a chłopcy zachowywali się jak prawdziwi gentelmani, byli przemili, uczynni i sympatyczni.
        • ZAJĘCIA W SP 6

• 02.03.2023 09:15
        • W poniedziałek tj. 27.02 najstarsze grupy przedszkolne odwiedziły zieloną pracownię w Miejska Szkoła Podstawowa nr 6 im. Królowej Jadwigi w Knurowie.
          Przedszkolaki oprócz zwiedzania pracowni, wzięły udział w prawdziwej szkolnej lekcji dotyczącej dinozaurów. Rozmawiały na temat ich życia, a także poznały rodzaje dinozaurów. Dzieci po raz pierwszy mogły zobaczyć drukarki 3D, których używają uczniowie podczas lekcji przyrody. Pani Justyna zaprezentowała działanie drukarek 3D, a dzieci mogły podziwiać ich wytwory - piękne dinozaury.
        • DZIEŃ DINOZAURA

• 27.02.2023 19:10
        • Dnia 24 lutego w całym budynku było widać ślady. I to nie byle jakie. Zostawił je dinozaur, a wraz z nimi zadania dla naszych przedszkolaków. Ćwiczenia rytmiczne, zabawy z chustą, tor przeszkód oraz łamigłówki dostosowane do wieku dzieci.